UVOĐENJE PILOT PROJEKTA VOZNOG REDA - NOVE LINIJE JAVNOG  PRIJEVOZA NA RELACIJI AUTOBUSNI KOLODVOR – KAČJAK
Objavljeno: 13.05.2014.

 

Projekt City Busa Crikvenica se razvio iz uspješnog pilot-projekta koji smo provodili tijekom proteklih godina kako bismo utvrdili potrebe za javnim prijevozom na području našega grada. Pokazalo se da  je interes za javnim prijevozom na području grada velik, te smo stoga već postojećim linijama od Crikvenice za Dramalj i Jadranovo te Selce dodali i onu koja povezuje Crikvenicu i Gornji kraj, vjerujem na zadovoljstvo svih naših korisnika.

 

Kao što je i obećano, potrebe putnika kontinuirano su se pratile, a utvrđivat će se  i nadalje. Prijevoz će se prilagođavati stvarnim potrebama korisnika City Busa, stoga su Grad Crikvenica  i   „Autotrans“ d.o.o. Rijeka  sporazumno utvrdili vozni red  pod nazivom „PILOT PROJEKT VOZNOG REDA“ u vremenskom razdoblju od   15. svibnja 2014. godine do  15. lipnja  2014. na relaciji autobusni kolodvor – Kačjak na slijedeći način:

  1. Na liniji Crikvenica – Dramalj – Jadranovo –Dramalj – Crikvenica  uvodi se dodatni vozni red na slijedeći način:
Smjer Kačjak- stajališta 1. ( vrijeme polaska - dolaska ) 2. ( vrijeme polaska ) 3. ( vrijeme polaska )
Autobusni kolodvor 8:00 10:00 16:30
Crni molo 8:08 10:08 16:38
Thalassotherapia (Gajevo š. ) 8:10 10:10 16:40
Lanterna, Dramalj 8:15 10:15 16:45
Kačjak Uvala 8:20 10:20 16:50
Kačjak kod k.br.46 8:24 10:24 16:54
Market Dramalj 8:29 10:29 16:59
Thalassotherapia s gornje strane 8:33 10:33 17:03
Kralja Tomislava kod policije 8:37 10:37 17:07
Autobusni kolodvor 8:40 10:40 17:10

2. Na liniji Crikvenica – Selce – Crikvenica uvodi se  dodatna linija odnosno i novi vozni red od 16.05.2014. kada započinje i ljetni režim prijevoza na slijedeći način:

Smjer Selce -     stajališta (vrijeme polaska )
Autobusni kolodvor 9:00
Srednja škola 9:01
Bazeni 9:04
Selce, centar 9:05
Matkino 9:07
Srednja škola 9:11
Dom zdravlja 9:14
Autobusni kolodvor 9:16

Ukoliko bude postojao veliki interes za Pilot projekt, Grad Crikvenica će nastojati produžiti započeti projekt i uvesti novu liniju od autobusnog kolodvora u Crikvenici do Kačjaka.