PRVI U DOBROTI,  PRVI U PLEMENITOSTI – UNICEF Škole za Afriku
Objavljeno: 12.06.2015.

Poštovani,

Pozivamo Vas da nam se pridružite u ponedjeljak, 15.6. 2015. u 11. 30 sati u Gradskoj sportskoj dvorani u Crikvenici na humanitarnoj malonogometnoj utakmici između učiteljica i učitelja naše škole i ženske malonogometne ekipe naše škole.
Zamjenik gradonačelnika Veselko Mutavgjić zaigrat će kao  pojačanje učiteljske ekipe.

Predviđen je dolazak u dvoranu desetak minuta prije učenika. Dolazak učenika se očekuje oko 11.30 sati. Po dolasku učenika planirane su kulturne aktivnosti desetak minuta i onda slijedi najuzbudljiviji dio, utakmica.
Početak utakmice bi bio oko 11.45 sati. Zbog masovnosti i dolaska učenika iz PŠ Selce nismo u mogućnosti u minutu precizirati.
Utakmica se igra dva poluvremena po 15 minuta. Pauza je između poluvremena, i računamo na time out tijekom igre.Očekivani završetak je oko 12.30 sati. Ulaznica je 5,00 kn.
Sav prihod namijenjen je projektu Škole za Afriku.

Drago nam je da ćete i Vi postati zlatnik dobrote i zablistati na stazi dobrih djela.
Dođite, podržite nas i zabavite se s nama!