Košarkaši Škrljeva u sedmom su kolu upisali svoju prvu pobjedu. U neizvjesnom susretu domaće je vukao Vunić, a kada je u samoj završnici Belina teškom tricom smanjo na pol koša, Grabovac je pospremio slobodna bacanja.

Matuljci su također bili blizu uspjeha, u 37. minuti na samo poen zaostatka, da bi Rodić tricom riješio pitanje pobjednika. Crikvenica je isto učinila protiv Pule 1981 sa nekoliko dalekometnih šuteva u posljednjim minutama.

Kastav se mučio protiv Purisa i nakon -12 na poluvremenu tek dvije minute prije kraja prvi puta poveo. Poslije niza slobodnih bacanja Pazinjanin Tedi Daus sa sirenom promašuje tricu za pobjedu. Vrijedi spomenuti kako je za pobjednike prvi puta nastupio lošinjski šuter Antonio Tariba.

Zamet je doživio prvi poraz u Puli, gdje je u posljednjoj četvrtini Tumpić ubacio dvije trice, a Breznički jednu za 54:45. Prije toga je kapetan domaćih Dalibor Mezulić ozljedio arkadu.