Dan škole u OŠ Vladimira Nazora
Objavljeno: 02.06.2017.
U auli naše škole održana je priredba i Svečana sjednica povodom Dana škole.

Ravateljica Deana Čandrlić - Zorica istakla je sve brojne projekte u kojima smo sudjelovali kao i uspjehe svih naših učenika i mentora na natjecanjima u ovoj školskoj godini. A bilo ih je zaista mnogo i onih u znanju i onih u sportu! Svi oni koji su zablistali na županijskim i državnim natjecanjima nagrađeni su priznanjem i lijepom knjigom. Najsvečaniji trenutak bio je proglašenje najuspješnijih učenika po razredima. Karlo Brkić ponio je taj naslov u konkurenciji učenika petih razreda, Lovro Matejčić u šestim razredima, a Leonarda Lovrić proglašena je najuspješnijom učenicom sedmih razreda. Najveće priznanje, naslov učenika generacije, dobio je učenik 8.b razreda Karlo Španaović. Karlo je učenik koji je sve godine svog osnovnog obrazovanja završio s odličnim uspjehom te već dvije godine zaredom učenik je s najviše natjecanja. Radi se o vrlo svestranom dječaku koji je oduševio na natjecanju iz Hrvatskoga jezika, Engleskog jezika, Biologije, Kemije, Matematike, a najveći uspjeh je 3. mjesto u državi iz područja informatike. Karlo se u svom govoru zahvalio svojim roditeljima, mentorima, suučenicima i svima koji su mu uljepšali osnovnoškolske dane. Samo riječi pohvale o njemu su kazale i učiteljica u mlađim razredima Gordana Dodlek te sadašnja Karlova razrednica Jasna Mataija. Na kraju Svečane sjednice uručene su jubilarne nagrade zaposlenicima Škole. Za 5 godina rada u školstvu nagradu su dobile Marija Tomić, Edita Starčević i Jasna Mataija. Jasmina Manestar, Ljiljana Majstorović i Sadra Trinajstić dobitnice su jubilarne nagrade za 10 godina rada, Martina Jakopčević i Olga Arnaut za 15 godina, Marijana Pohl za 20 godina, ravanteljici Deani Čandrlić- Zorici uručena je jubilarna nagrada za 25 godina rada u školstvu, a za čak 35 godina tajnici Škole Jadranki Pavelić i pedagoginji Draženki Mažar. Predstavljen je i novi broj školskog lista Šarko koji je ove godine posvećen igri. Redateljica priredbe povodom Dana škole pod naslovom „Vrijeme je za igru“ bila je Edita Starčević.