NOGOMET - Novi posrtaj nogometaša
Objavljeno: 12.09.2016.

Gostovanje kod debitanta u ligi Pazinke-Pazin završio je drugim porazom Crikvenice u samo do sada odigrana kola prvenstva. Malo, premalo...

PAZINKA-PAZIN – CRIKVENICA 4:2

StRIJELCI: 1:0 – Vale (4), 2:0 –Lepinjica (42), 3:0 – Vale (54-11m), 3:1 – Rubčić (58), 4:1 – Lepinjica (66), 4:2 –Mazzarolli (70).

Žuti kartoni: Kezić i Mijolović.

Treba istakuti da su igrači Pazinke od 48. minute igrali sa igračem manje (pune 42 minute !!), a u tom razdoblju Crikvenica je primila dva gola ! Trenutačni položaj na ljestvici nije sjajan. Crikvenica zauzima 13. mjesto sa najvećim brojem primljenih pogodaka (9).

Nova prilika za popravak je u subotu u Crikvenici kada na Gradski stadion dolazi Nehaj, sa sličnim bodovnim saldom kao i domaćin.

CRIKVENICA: Srok, Merle,Smojver, Frančišković (od 86. Firkelj) A. Imamović (od 86. Prpić), Butorac, B. Imamović (od 60.Mazzarolli), Kuna (od 67.Gašparović), Buršić, Rubčić, Kvezić (od 67.Mijolović).