CRIKVENICA Gradska sportska dvorana. Gledateja: 130. Suci: Hunjadi - Zečević (Zagreb).

CRIKVENICA: Dr. Sertić (12+1), Mutiši, Daskijević, Mijić, Da. Sertić 1, Stupar, Derossi 8 (4), Huljina 1, Karaula 1, Benić, Stanić 2, Melon 1, Mazzarolli 2, Banušić, Dokoza. TRENER: Egon Paljar.

BUZET: Jović (10+1), Šverko, Prodan, Jakac 2 (2), Lušić 1, Prodan, Savić, Šćulac 5, Ponić 2, Pobrić 2, Prelac, Kisiček 5, Bašić 2, Krbavčić 2, Zonta 1.

Sedmerci: Crikvenica 6 (4), Buzet 3 (2).

Isključenja: Crikvenica 8 minuta, Buzet 8 minuta.

Zahvaljujući dobroj igri u obrani i vrataru Draženu Sertiću, domaći rukometaši su izbjegli visoki poraz. Izuzetno neučinkoviti napad, igrao je na granici od 20% realizacije. U  razdoblju od pune 24 minute Crikvenica nije uspjela pronaći put do mreže Jovića i probiti čvrstu 6-0 zonu gostiju. Tek u posljednjih 15 minuta, kada je trener Mario Sirotić uveo u igru kadetsku momčad i obranu promijenio na 5-1 i 3-2-1 domaćin je donekle uspio ublažio visoki zaostatak (7:17). Uz brojne tehničke pogreške tijekom utakmice, momčad trenera Egona Paljara osim Bruna Derossia nema vanjskog pucača i ključ za otvaranje protivničkih obrana. Vrlo mlada gostujuća momčad sa sličnim igračkim rosterom, u laganoj pobjedi je imala pravilno raspoređenu minutažu igrača provedenih na parketu.