Objavljeno: 17.10.2016.

POBJEDA U LJEPOTICI PRVENSTVA

CRIKVENICA       6
CRES          0

CRIKVENICA Grad Crikvenica. Gledalaca: 80. Sudac: Davor Majnarić (Rijeka). Pomoćnici:  Šušnjar - Valenčić.

Strijelci: 1:0 - Rubčić (28), 2:0 - Imamović (39), 3:0 - Buršić (45), 4:0 - Buršić (58), 5:0 - Butorac (90), 6:0 - Rubčić (90).

CRIKVENICA: Srok, Merle (od. 60. Mazzarolli), Vukelić, Smojver, Imamović (od 87. Prpić), Rubčić, Buršić (od 59. Xheladini), Frančišković (od 81. Firkelj), Simanović, Kuna (od 76. Mijolović), Butorac. TRENER: Josip Vukelić.

CRES: Zmajla, Brnić (od 76. Francetić), Štemberger (od 63. A. Zubović), Inić, Nikolić, Cianci, T. Zubović (od 46. Kovačić), Žarić (od 67. Martuslović), Mance, Omerović, Kučinić (od 46. Petrović). TRENER: Živko Cunjak.

Igrač utakmice: Deni Rubčić.

Crikvenica je odigrala jednu od svojih najboljih utakmica u posljednjih nekoliko godina. Brzo, efikasno, sa mnogo precicnih paseva, kombinatorike, koja je rezulirala brojnim golovima. Nakon vodećeg pogotka raspoloženog Rubčića, Cres je imao kazneni udarac, koji je sigurni Srok obranio. Uoči odlaska na odmor Crikvenica je već imala zavidnu 3:0 prednost. Početkom nastavka gosti su izvršili izmjene u obrani i petnaestak minuta odigrali vrlo dobro, ali bez konkretne  realizacije. Buršić je svojim drugim pogotkom pokolebao ambicije otočana. U trenucima kada su prezadovoljni gledaoci počeli napuštati stadion usljedila je završna poslastica u izvedbi Butorca i Rubčića koji su sa nova dva pogotka u posljednjoj minuti utakmice rezulatski deklasirali goste.