Solin, Sveta Nedelja, Rovinj, Bjelovar, Senj, Pula, Ogulin, Kostrena, Malinska, Rijeka, Krk, Novi Vinodolski.. Destinacije su na kojima će naredni vikend nastupiti naši sportaši i sportašice. Kao i prije 15 dana, trostruko gostovanje u Puli odrađuju košarkaši i rukometaši (subotu i nedjelju - Selce i Crikvenica Isto toliko puta ide se i u Rijeku. Murvica, PŠR i naši kuglaši odlaze u Rijeku...2.980 kilometara u samo jednom vikendu !! Impresivno...

SUBOTA - 5. LISTOPAD

NOGOMET

MŽL NS PGŽ 10. KOLO - ROVINJ (14,00): ROVINJ - CRIKVENICA

MORČIĆI MLAĐI I STARIJI (09,30/10,30): CRIKVENICA - STARI GRAD

RUKOMET

1.HRL - ZAPAD - 6. KOLO - SOLIN(18.00): SOLIN - CRIKVENICA

2. HRL - ZAPAD - 5. KOLO - PULA: VERUDA - SELCE

MLAĐE KADETKINNJE 2002. RIJEKA (CENTAR ZAMET) 11,30: MURVICA - ZAMET

ODBOJKA

MINI ODBOJKA - PGŽ DJEVOJČICE - GRUPA D – KOSTRENA

10,00: AOK - ŽOK CRIKVENICA

11,00 ŽOK CRIKVENICA – OK TURNIĆ

KUGLANJE

1.B HKL - 4. KOLO

KUGLANA MLAKA (19,00): KK RIJEKA – KK CRIKVENICA

KOŠARKA

A2 LIGA - 4. KOLO

PULA: KK STOJA - KK CRIKVENICA

ŽUPANIJSKA KOŠARKAŠKA LIGA

JUNIORI - CUO DR ANTUN BARAC: KK CRIKVENICA - KK CRES

MLAĐI KADETI . SUBOTA (13,00): CRIKVENICA – FSV

STOLNI TENIS

HEP SUPERLIGA – BJELOVAR (17,00): STK BJELOVAR – STK CRIKVENICA

1.HRSL ŽENE ZAPAD OGULIN (17,00): STK OGULIN – STK SVETI JAKOV JADRANOVO

NEDJELJKA, 6. LISTOPAD

RUKOMET

DRUGA HRL (Ž) – ZAPAD 6. KOLO – SVETA NEDJELJA (17,00): SLOGA – MURVICA

DRUGA HRL (M) – ZAPAD 6. KOLO SENJ (18,00):+ SENJ – MORNAR

TREĆA LIGA – ZAPAD: PULA: ARENA II – CRIKVENICA II

1.HMKRL – (Ž) MALINSKA: (12,00) SAMOBOR – MURVICA

MURVICA – TREŠNJEVKA

MINI RUKOMET DJEČACI: RIJEKA – DVORANA 3. MAJ

11,00: VRBOVSKO – PRIMORSKA ŠKOLA RUKOMETA

12,3O PRIMORSKA ŠKOLA RUKOMETA – KOZALA

KOŠARKA

ŽUPANIJSKA KOŠARKAŠKA LIGA KADETA (17,00) – GRADSKA

SPORTSKA DVORANA (17,00): CRIKVENICA – KRK

NOGOMET

MLAĐI I STARIJI PIONIRI KRK (10/11,30): KRK – CRIKVENICA

KADETI: NOVI VINOOLSKI (BAHALIN) 12,00: CRIKVENICA – ORIJENT 1919

S. LONČARIĆ