Košarka - brojni nastupi mladih košarkaša
Objavljeno: 13.11.2016.

I košarkaši imaju iza sebe vikend prepun aktivnosti. Pod koševe su izlazili juniori, kadeti i mlađi kadeti. U zapisniku utakmica evidentirano je 34 mladih ljudi koji su se nadmetali sa svojim vršnjacima sa Cresa, Krka i FSV-a.

JUNIORI – REGIONALNA LIGA

CRIKVENICA – CRES 74:95
(17:25, 25;16, 16.28, 16:26)

CRIKVENICA: Domijan 15, Divković 14, Kraljić, Bošnjak, D. Car 6, Maričić 6, S. Car 4, Vukadin, Pećaver 12, Došen, Glavan 11, M. Car. TRENER: Zoran Dragojević.

U konkurenciji 8 momčadi juniori Crikvenice trenutačno zauzimaju šesto mjesto.

KADETI – REGIONALNA LIGA

CRIKVENICA – KRK 68:64
(20:14, 19:18, 7:13, 22:21)

CRIKVENICA: J. Banušić, Vukadin 10, Bošnjak 5, Španović, D. Car 16, Maričić 12, S. Car 14, A. Banušić, M. Car, Bolješić, Šamanić.

U konkurenciji kadeta, u kojoj se natječe 10 momčadi Crikvenica trenutačno zauzima četvrto mjesto.

MLAĐI KADETI – REGIONALNA LIGA

CRIKVENICA – FSV 63:74
(8:25, 13:14, 20:21, 22:14)

CRIKVENICA: Latin 8, Šulentić 8, Košćić, Vilušić 18, Badurina, Tikveša, Đipalo 14, Svetić 9, Blažević 2, Butorac 3,Tomas 2. TRENER: Krešimir Kozlevčar.

Trener Kozlevčar uputio je čestitke gostima, koji u ovoj selekciji imaju izuzetno veliku bazu igrača. Ipak kriterij sudačkog para Nakićen-Zeneral presudio je svojim odlukama tijek igre u prvoj četvrtini.

Crikvenica je već nakon tri minute ušla u bonus, a broj prekršaja je bio 11:3. Gosti su imali u svojim redovima i izuzetno raspoloženog Plješu koji je postigao čak 35 koševa. Crikvenica je lovila visoku prednost iz prve četvrtine, te je u jednom trenutku četvrte četvrtine rezultat bio samo -7. U lovu za gostujućom prednošću, istrošili su i posljednje atome snage. Prepuni osobnih pogrešaka, ipak nisu mogli doći do boljeg rezultata.

U konkurenciji mlađih kadeta natječe se 6 momčadi, a Crikvenica zauzima trenutačno treće mjesto.